Calma
PradžiaAntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsKiti gaminiaiKontaktai
Susisiekite su mumis
+370 640 77337
 

             

    Pirkdami bet kurią "CALMA" ortopedinę pagalvę gausite dovaną - antrą tokios pačios vertės  ar kiek mažiau kainuojančią pagalvę

 
 
AntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsLovosKiti gaminiai
Prekių krepšelis

Išrinkta prekių:

0

Kiekis:

0

Suma:

0 €

DUK

 

Informaciaja ruošiama

Kaip pirkti www.calma.lt svetainėje

Sveiki atvykę į www.calma.lt , kur rasite ergonominių pagalvių, ortopedinių čiužinių bei antčiužinių, aukščiausios kokybės antklodžių, užvalkalų bei kitų miegamojo ir vonios aksesuarų. Visas prekes, kurias rasite šioje svetainėje, galite nusipirkti internetu. Spustelėkite pele ties jus dominančia preke (-ėmis), pasirinkite dydį ir/ar spalvą. Tada paspauskite “Į Krepšelį”. Dabar galite papildyti krepšelį, įdėdami į jį daugiau svetainėje parodytų prekių, atlikdami aukščiau aprašytus veiksmus.  Kai norėsite atsiskaityti už prekes, paspauskite “Peržiūrėti”. Turėkite pasiruošę savo kreditinės kortelės duomenis, taip pat pristatymo adresą.

Ne, katalogų neturime.  Mūsų prekes visada galite rasti svetainėje www.calma.lt.  Asortimentui plečiantis, svetainę papildysime naujomis prekėmis.  Todėl rekomenduojame reguliariai lankytis mūsų svetainėje, kad susipažintumėt su naujovėmis.

Taip, mes turime tradicinę parduotuvę. Maloniai kviečiame apsilankyti parduotuvėje „Calma“, esančioje adresu Liepų g. 54H, Klaipėda.

Visada laukiame jūsų skambučių telefonu 8 640 77337.  Telefono linijos veikia pirmadienį – penktadienį: 09:00 – 19:00. Mielai jums padėsime.

Klausimai apie prekę

Deja, kartais kai kurių prekių sandėlyje neturime. Daugeliu atvejų tai tik laiko klausimas, kada prekė bus pristatyta į sandėlį ir bus galima ją užsisakyti. Jūsų patogumui siūlome parašyti mums žinutę info@calma.lt su pageidaujamos prekės užsakymu, ir mes jus informuosime kada 6i prekė bus sandėlyje.

Apie savo prekes suteikiame kaip galima daugiau informacijos, tokios kaip matmenys, spalva, medžiagos sudėtis ir. pan. Jei pageidaujate daugiau informacijos, rašykite adresu info@calma.lt

Šiuo metu „Calma“ prekių galite nusipirkti tik www.calma.lt bei parduotuvėje „Calma“, esančioje adresu Liepų g. 54H, Klaipėda.

Jei esate pratę miegoti ant tradicinės pūkais ar pluoštu kimštos pagalvės, nauja Calma pagalvė atrodys keista, paprastai kietesnė nei ta, prie kurios esate įpratę. Paprasčiau kalbant, jūs ir jūsų pagalvė turite “priprasti vienas prie kito”. Kai padedate galvą ant pagalvės, ji prisitaiko prie jūsų svorio ir temperatūros; kol ji visiškai prie jūsų prisitaikys, gali užtrukti keletą savaičių.  

Calma čiužiniai ir antčiužiniai prisitaiko prie kūno tokiu pat būdu, kaip pagalvės ir „pripras“ prie jūsų per porą savaičių.

Calma pagalvės, čiužiniai ir antčiužiniai pagaminti iš VISOM medžiagos; kurios korėtoje struktūroje esantys maži oro tarpeliai leidžia išlaikyti formą ir elastingumą bei, vos tik jums padėjus galvą ant pagalvės ar atsigulus ant čiužinio – pajausti, kokia jie patogūs.

Tai galioja ir tuo atveju, jei mėgstate miegoti vėsiame kambaryje. Calma pagalvės greičiau pristaiko prie jūsų galvos ir kaklo formos, nei tradicinės viskoelastinės pagalvės.

Calma čiužiniai ir antčiužiniai pagaminti iš VISOM, todėl labai gerai paskirsto slėgį. VISOM medžaiga mažiau reaguoja į aplinkos temperūrą nei tradicinė viskoelastinė meždžiaga, tačiau esant žemesnei, nei apie 18 C temperatūrai, jūsų Calma čiužinys ar antčiužinis bus šiek tiek kietesnis, nei įprasta.Kurį laiką ant jo pagulėjus, VISOM medžiaga reaguoja į jūsų kūno temperatūrą ir vėl tampa patogi.

Kai kurie žmonės užuodžia specifinį Calma prekės kvapą, panašų į “naujo automobilio”. Šį kvapą skleidžia   VISOM medžiaga ir tai visiškai normalu. Paprastai šis kvapas pranyksta prekę transportuojant, dar iki jos pristatymo jums. Jei ne – kvapas paprastai pranyksta po keleto dienų, vėdinant.

Taip – būtinai. Grotelės užtikrina laisvą oro cirkuliaciją. Bet kuris čiužinys privalo laisvai kvėpuoti. Neišimtis ir Calma čiužiniai, jiems būtina oro cirkuliacija. Lovos dugnas, kuris yra pagamintas iš vientisos plokštės, neleidžiai čiužiniui kvėpuoti, todėl jame palaipsniui kaupiasi drėgmė.

Transportavimas ir pristatymas

Taip, užsakymas internetu mums yra saugiausias ir efektyviausias būdas priimti jūsų užsakymą. Taigi, užsakymus mes priimame tik internetu.

Deja, pasiimti užsakymus iš mūsų sandėlio nėra galimybių. Tačiau jūs visada galite užsukti į parduotuvę „Calma“, esančioje adresu Liepų g. 54H, Klaipėda, ir ten įsigyti pageidaujamą prekę.

Užsakymai išsiunčiami ir pristatomi per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo.  Prekės, siunčiamos ir pristatomos per DPD Lietuva.


Užsisakant ir turimas sandėlyje prekes, ir tas, kurių tuo metu sandėlyje nėra, www.calma.lt pasilieka sau teisę arba išsiųsti dalį užsakymo, arba visą užsakymą, kai visos užsakytos prekės bus sandėlyje.

Pristatymams visoje Lietuvoje - NEMOKAMAS.

Mano užsakymas

Tik jei mes dar nesupakavome jūsų užsakymo. Mes surenkame ir pakuojame užsakymus visą dieną, todėl turime gauti ir patvirtinti jūsų prašymą dėl pakeitimų, kiek įmanoma greičiau, kad galėtume užsakymą pakeisti.

Grąžinimai ir pakeitimai

Jūs turite pilną teisę grąžinti prekę per 14 dienų.  Jei apsigalvojote dėl savo pirkinio, paprasčiausiai grąžinkite prekę originalioje pakuotėje ir tokios pat būklės, kokios jūs ją gavote. Jūs turite apmokėti už grąžinamų prekių transportavimą. Suma už grąžintą prekę bus sumokėta į jūsų sąskaitą per 7 dienas.

Kadangi mūsų čiužiniai ir antčiužiniai pristatomi vakuuminėje pakuotėje, svarbu, kad žinotumėt, jog negalite grąžinti šių prekių, jei jos buvo išvyniotos iš plastiko pakuotės. Čiužiniai ir antčiužiniai, kaip ir visi kiti produktai, turi būti grąžinti originalioje pakuotėje.

Jei norite pakeisti nusipirktą prekę kita, atlikite aukščiau aprašytus veiksmus, ir tada užsisakykite savo norimą prekę, pateikdami naują užsakymą.

 

Jei neradote atsakymo į savo klausimą, rašykite info@calma.lt .