Calma
PradžiaAntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsKiti gaminiaiKontaktai
Susisiekite su mumis
+370 640 77337
 

             

    Pirkdami bet kurią "CALMA" ortopedinę pagalvę gausite dovaną - antrą tokios pačios vertės  ar kiek mažiau kainuojančią pagalvę

 
 
AntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsLovosKiti gaminiai
Prekių krepšelis

Išrinkta prekių:

0

Kiekis:

0

Suma:

0 €

Kaip išsirinkti čiužinį?

 

Nežinote, kokį čiužinį išsirinkti? Pasirinkimas yra didžiulis: pagal kainą, gamintoją, rūšį ir t.t. Vargu, ar pirmą kartą apsilankius parduotuvėje pavyks išsirinkti tinkamą. Nors pardavėjai net pasiūlo išbandyti čiužinį: atsisėsti ar atsigulti. Bet, kol ant jo nepagulėsi visą naktį ar net savaitę, išsirinkti bus sunku – nebūsi tikras, ar čiužinys tau tinkamas.

Mintis atidaryti šią internetinę svetainę bei parduotuvę kilo, nes vieną dieną man pačiam prireikė naujo čiužinio, kuris atitiktų visus poreikius – būtų ortopedinis, prisitaikantis prie mano kūno, būtų antialerginis, nekaistų, nereikėtų jo vartyti kas pusmetį. Norėjosi tokio čiužinio, kad kūnas miegotų taisyklingoje padėtyje: sprandas nebūtų užlaužtas, nugara neperlinkusi, o stuburas, apsivertus ant šono, būtų taisyklingoje horizontalioje padėtyje.

Žmonės dažnai perka gerą, brangesnę ar pigesnę, lovą, visą dėmesį sutelkdami būtent į ją. Tačiau nesusimąsto, kad miega ne ant lovos, o ant čiužinio. Tad dažniausiai išsirenka pigiausią spyruoklinį čiužinį, negalvodami, kad esmė slypi ne lovoje.

Iš tiesų tai spyruokliniai čiužiniai skirti tam, kad uždengtų skylę lovoje. Gal jie buvo tinkami tuomet, kai žmonės nuo šieno perėjo miegoti ant čiužinių. Patikėkite, dabar tai atgyvenę. Ar teko girdėti lietuviškų čiužinių reklamą? Kas iš to, jei čiužinys viso labo tėra lietuviškas, bet neturi anatominių savybių ir naktį ant jo negalima gerai pailsėti?

Vienu metu ypač „ant bangos“ buvo lateksiniai čiužiniai. Kas yra lateksas? Tai medžiaga, išgaunama iš kaučiuko, kuris vulkanizuojamas tampa guma. Šį lateksą labai smulkiai subado, kad jis kvėpuotų. Bet net tuomet jis tėra guma, ant kurios tu miegi. Miegant ant lateksinio čiužinio oda nekvėpuoja. Pardavėjai bando įtikinti, kad tokie čiužiniai yra kokybiški. Bet pabandykite užsimauti guminę pirštinę su skylutėmis – ranka vis tiek prakaituos.

Poroloniniai čiužiniai. Jie nebrangūs, tačiau nėra ortopediniai. Ant jų miegantis žmogus kokybiškai nepailsės, nes kūnas tuomet išsilenkia vos ne kaip laivelis, o stuburas būna netaisyklingoje padėtyje. Poroloniniai čiužiniai kvėpuoja nepakankamai – kelis kartus per metus juos reikia apversti tai į vieną, tai į kitą pusę. Jie tiesiog yra neaiškios paskirties daiktai.

Galbūt miegui geriausiai tinka viskoelastiniai čiužiniai? Viskoelastinė medžiaga žmogaus kūną išlaiko taisyklingoje padėtyje.

Vienų gamintojų šie čiužiniai reklamuojami nuo ryto iki vakaro. Jie lyg ir turi užuominų apie viskoelastinę medžiagą. Tačiau viskoelastinės medžiagos kokybė priklauso nuo tankio. Kai ji būna lengva, galima įtarti, kad čiužinys nėra kokybiškas. Ir apskritai ar gali būti daiktas pigus ir geras? Ir ar susimastėte kokią čiužinio kainos dalį sudaro reklama? Peršasi mintis, kad šio gamintojo čiužinių kokybei skiriama mažiau pinigų, nei gaminio reklamai. Vartotojas, pirkdamas čiužinį, susimoka ir už reklamą, rodomą nuo ryto iki vakaro.

Vieni pirmųjų rinkoje atsiradę aukštos kokybės viskoelastiniai čiužiniai gaminami panaudojant NASA sukurtą medžiagą. Ji skirta astronautams, kad sumažintų jų kūnams tenkančią apkrovą pakilimo ir nusileidimo metu. Prieš dvidešimt metų šie čiužiniai gal ir buvo bene geriausi rinkoje. Bet jų technologiniai sprendimai sustojo, vos pradėjus gaminti šiuos ortopedinius čiužinius, o kainos iki šiol išliko neadekvačiai aukštos. Kai būna vėsu, šis čiužinys tampa per kietas, o aukštesnėje temperatūroje jis yra per minkštas. Tad, priklausomai nuo aplinkos temperatūros, čiužinio savybės labai svyruoja. Dėl nepakankamos oro cirkuliacijos, ant jo neretai būna karšta miegoti.

Pagalvojau, ar pasaulyje nėra nieko geresnio? Europoje tinkamo čiužinio neradau, nors bendravau su daugeliu gamintojų, išbandžiau nemažai gaminių. Ilgai nepavyko rasti, ko norėjau. O mano norai paprasti – gerai išsimiegoti ir atgauti jėgas!

Norėjosi nei per kieto, nei per minkšto čiužinio, kurio ortopedinės savybės nesvyruotų dėl aplinkos temperatūros pokyčių, nebūtų karšta ant jo miegoti. Norėjosi, kad nespaustų pečių, neskaudėtų stuburo, o klubai patogiai įdubtų.

Kaip nebūtų keista, bet visus mano reikalavimus atitinkantį čiužinį radau ne Europoje ar Amerikoje, o Pietų Korėjoje. Ši šalis – naujausių technologijų kraštas, kur įsikūrę dauguma didžiausių pasaulio technikos ir elektronikos gamintojų. Tad nieko nuostabaus, kad naujausios technologijos ir miego srityje ten taip pat sparčiausiai žengia į priekį.

Pietų Korėjos gamintojas pagamino naują medžiagą, kurią pavadino „Visom“ (anglai ją vadina tiesiog „gudri medžiaga“). Jis patobulino, NASA mokslininkų sukurtą, viskoelastinę medžiagą. „Visom“ medžiaga tiksliai reaguojanti į kūno temperatūrą ir kūno svorį, tačiau „ignoruoja“ aplinkos temperatūrą – pernelyg nesukietėja kai aplinka šalta ir pernelyg nesuminkštėja kai aplinka šilta. Ši medžiaga unikali savo dideliu oro pralaidumu, todėl ant jos nėra perkaršta miegoti, o kūnas gali laisvai kvėpuoti.

„CALMA“ čiužinys kartu su pagalve visiškai prisitaiko prie kūno formų, todėl kūnas guli anatomiškai taisyklingoje ir patogioje padėtyje. Raumenys atsipalaiduoja, stuburo slanksteliai ir sąnariai nespaudžiami, svoris pasiskirsto tolygiai, sumažėja kūno slėgis. Pasijunti tarsi miegotum ant debesies... Būtent dėl šios priežasties vartymasis bei blaškymasis miego metu sumažėja iki 80 proc., miegas tampa gilus ir kokybiškas.

Šie čiužiniai nėra pigūs, bet aš žinau, kad moku ne už reklamą, transliuojamą nuo ryto iki vakaro, ir juolab nepermoku už atgyvenusią technologiją. Aš investuoju į naujausios kartos čiužinį, kuris užtikrina kokybišką poilsį, nuostabią savijautą ir puikią sveikatą. Neveltui sakoma, išsimiegojęs žmogus – gražus ir laimingas žmogus.

Pagaliau radau tai ko seniai ieškojau!

 

Keletas patarimų įsigijus naują čiužinį

Po kelių pirmųjų naktų nereikėtų tikėtis stebuklų. Kartai būna net atvirkščiai, nes visiškai pasikeičia miegojimo padėtis ir būdas. Visą naktį neapleidžia jausmas, kad viskas yra kitaip, nei buvo anksčiau. Bet po savaitės nebesinori išsiskirti su šiuo čiužiniu - pajaučiamas tikras malonumas bei komfortas.

Jei įsigijote puikų čiužinį, tačiau naudosite seną bei jam nepritaikytą paklodę – nepajusite visiško komforto. Naujam čiužiniui rekomenduojamos paklodės su guma. Jos padidina miego komfortą. Labiausiai tiktų paklodė su guma, kurios sudėtyje yra apie 3 proc. elastano. Šis čiužinio ir paklodės tandemas jūsų poilsį padarys labiau komfortišką, nes idealiai prisitaikys prie kūno linijų.

Turite naują ortopedinį čiužinį, bet naudojate seną pūkinę ar sintetinę pagalve – nieko baisaus, tačiau pilnai neišnaudosite ortopedinių savybių - kūnas negulės anatomiškai taisyklingoje ir patogioje padėtyje. Kartu su ortopediniu čiužiniui rekomenduoju i naudoti anatomiškai adaptuotą ortopedinę pagalvę. Ją galima išsirinkti pagal savo miegojimo įpročius.

Kaip išsirinkti čiužinį?

5 cm storio antčiužinis skirtas vaikams arba tais atvejais, kai turime neišgulėtą, geros formos, kietą čiužinį. Toks čiužinukas labiausiai tinka vaikui arba nesunkiam žmogui iki 60 kg.

7 cm antčiužinis, tinka suaugusiam žmogui, jei turime neseniai įsigytą ir neišgulėtą, geros formos, kietą čiužinį. Tai ekonominis variantas, padedantis pagerinti turimo čiužinio kokybę ir išgauti anatomines savybes.

15 cm čiužinys - aukso vidurys, atitinkantis geriausią kainos ir kokybės santykį. Tai maksimalus komfortas už priimtiną kainą ir ortopedines savybes.

20 cm čiužinys garantuoja aukščiausią komfortą. Tai prabangiausias čiužinys, turintis anatomines ortopedines savybes.

 


Jei reikia asmeninio patarimo – nedvejodami skambinkite 8 640 77337 arba rašykite info@calma.lt