Calma
PradžiaAntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsKiti gaminiaiKontaktai
Susisiekite su mumis
+370 640 77337
 

             

    Pirkdami bet kurią "CALMA" ortopedinę pagalvę gausite dovaną - antrą tokios pačios vertės  ar kiek mažiau kainuojančią pagalvę

 
 
AntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsLovosKiti gaminiai
Prekių krepšelis

Išrinkta prekių:

0

Kiekis:

0

Suma:

0 €

Kaip išsirinkti pagalvę?

 

Nežinote, kokią pagalvę išsirinkti? Pagalvių pasirinkimas didžiulis: vatinės, pūkinės, sintetiniais užpildais ir pan. Kainos - pačios įvairiausios. Vargu, ar pirmą kartą apsilankius parduotuvėje pavyks išsirinkti tinkamą. Nors pardavėjai pasiūlo išbandyti: pavartyti, paspaudinėti ar atsigulti. Bet, kol ant jos nepagulėsi visą naktį ar net savaitę, išsirinkti bus sunku – nebūsi tikras, ar pagalvė tau tinkama.

Aš noriu išsirinkti pagalvę, kuri tiktų ne tik galvai padėti. Noriu gerai išsimiegoti ir ryte pabusti kupinas jėgų. Tad kurią išsirinkti?

Pradėjus ieškoti, pagalvojau apie sintetinę pagalvę. Bet ji nekvėpuoja, nėra anatomiška – vadinasi, netinka. O kaip plunksnų arba pūkų pagalvės? Skamba patraukliai, tuo labiau, kad tokias naudojo ir mūsų tėvai. Tačiau jos gali sukelti alergiją ir taip pat neatkartoja kūno formų.

Gal pasirinkti dažnai reklamuojamas ir pigias viskoelastinės medžiagos pagalves? Tačiau jos gražios tik tol, kol guli lentynoje. Šių pagalvių gamybai naudojama pigi medžiaga, tik turinti „viskoelastinės“ pavadinimą, tačiau negalinti pasigirti ortopedinėmis savybėmis. Viskoelastinės medžiagos kokybė priklauso nuo tankio. Jei pagalvė lengva, galima įtarti, kad ji nėra kokybiškas. Ir apskritai ar gali būti daiktas pigus ir geras? Ir ar susimastėte kokią pagalvės kainos dalį sudaro reklama? Peršasi mintis, kad šio gamintojo pagalvių kokybei skiriama mažiau pinigų, nei gaminio reklamai. Vartotojas, pirkdamas pagalvę, susimoka ir už reklamą, rodomą nuo ryto iki vakaro.

Brangios, pagamintos iš NASA sukurtos viskoelastinės medžiago, pagalvės turi ortopedines savybes, tačiau jos jau neatitinka šiandienos reikalavimų. Šios pagalvės per ilgai reaguoja į pasikeitusią kūno padėtį, šaltį ar šilumą. Tai trukdo kokybiškam miegui.

Kurią pagalvę išsirinkti, jeigu noriu, kad kaklas miegant būtų tiesus ir neprakaituotų?

Pagalvojau, ar pasaulyje nėra nieko geresnio? Europoje tinkamos pagalvės neradau, nors bendravau su daugeliu gamintojų, išbandžiau nemažai gaminių. Ilgai nepavyko rasti, ko norėjau. O mano norai paprasti – gerai išsimiegoti ir atgauti jėgas!

Tinkamiausią išeitį, atitinkančią visus mano reikalavimus, pavyko rasti  Pietų Korėjoje. Ši šalis – naujausių technologijų kraštas, kur įsikūrę dauguma didžiausių pasaulio technikos ir elektronikos gamintojų. Tad nieko nuostabaus, kad naujausios technologijos ir miego srityje ten taip pat sparčiausiai žengia į priekį. Viena jų gamintojų siūlo platų pasirinkimą puikių pagalvių.

Jeigu iš pirmo žvilgsnio susidaro įspūdis, kad bus sunku išsirinkti, galiu nuraminti – gamintojas tinkamiausią pagalvę siūlo išsirinkti kiekvienam pagal miegojimo padėtį ir įpročius.

„CALMA“ pagalvės pagamintos iš naujos kartos viskoelastinės medžiagos “Visom“ (anglai ją vadina tiesiog „gudri medžiaga“). Būtent dėl unikalios šios medžiagos struktūros ir specifinių dizaino sprendimų jos reaguoja į kiekvieno žmogaus kūno padėtį.

Didelis medžiagos tankis garantuoja kokybę ir ortopedinių savybių išsaugojimą. Šios pagalvės greitai reaguoja į temperatūros pokyčius ir greitai prisitaiko prie kūno padėties. Jos tampa puikia atrama kaklui ir galvai. „CALMA“ pagalvėse nesidaugina dulkių erkutės ar grybelis.

„CALMA“ pagalvė kartu su čiužiniu visiškai prisitaiko prie kūno formų, todėl kūnas guli anatomiškai taisyklingoje ir patogioje padėtyje. Raumenys atsipalaiduoja, stuburo slanksteliai ir sąnariai nespaudžiami, svoris pasiskirsto tolygiai, sumažėja kūno slėgis. Pasijunti tarsi miegotum ant debesies... Būtent dėl šios priežasties vartymasis bei blaškymasis miego metu sumažėja iki 80 proc., miegas tampa gilus ir kokybiškas.

Šios pagalvės nėra pigios, bet aš žinau, kad moku ne už reklamą, transliuojamą nuo ryto iki vakaro, ir juolab nepermoku už atgyvenusią technologiją. Aš investuoju į naujausios kartos pagalves, kurios užtikrina kokybišką poilsį, nuostabią savijautą ir puikią sveikatą. Neveltui sakoma, išsimiegojęs žmogus – gražus ir laimingas žmogus.

Pagaliau radau tai ko seniai ieškojau!Kaip išsirinkti CALMA pagalvę?

CALMA „Standard“ – klasikinė ortopedinė pagalvė, pritaikyta tiems, kurie mėgsta nuolat keisti miegojimo padėtį.

CALMA „Max Q“ – ši pagalvė gali praversti knarkiantiems. Ji palengvins kvėpavimą dėl specialiai sprandui pritaikytos tam tikros padėties. Kai kvėpavimo takai tampa atviresni, žmogus mažiau knarkia.

CALMA „Genesis“ – ši anatomiškai adaptuota pagalvė tinkamiausia mėgstantiems miegoti ant nugaros.

CALMA „Gold“ – tinkamiausias pasirinkimas mėgstantiems miegoti ant šono ir pilvo. Pečių linija suformuota taip, kad idealiai atitiktų jūsų įprastą miegojimo padėtį.

CALMA „Anesis“ – universali anatomiškai adaptuota pagalvė, pritaikyta tiems, kurie mėgsta nuolat keisti miegojimo padėtį.

CALMA „Comfort“ – įprastos ir anatominės pagalvės derinys. Ji tinka tiems, kurie neįsivaizduoja savo poilsio be įprastų standartinių pagalvių. Kai kuriems žmonėms reikia laiko priprasti prie anatomiškai taisyklingo miegojimo. Jiems šis variantas pats tinkamiausias.

Pagalvių dydžiai:

3,5 cm storis – kūdikiams nuo 3 mėn.

5,5 – 7,5 cm storis – vaikams. Ūgis 110 – 145 cm

7,5 – 9 cm paaugliams arba smulkioms moterims. Ūgis 145 – 165 cm

9 – 10 cm (dydis S) – labiau pritaikytos moterims. Ūgis 165 – 175 cm

11 – 12 cm (dydis M) – labiau pritaikytos vyrams. Ūgis 180 – 190 cm

13,5 cm (dydis L) – pritaikytos aukštiems / stambiems vyrams. Ūgis nuo 190 cm

Nurodytas ūgis yra tik apytiksliam orientavimuisi. Pagalvės aukštis taip pat priklauso nuo svorio ir pečių pločio – kuo stambesnis žmogus tuo aukštesnė pagalvė jam reikalinga.

Jei reikia asmeninio patarimo – nedvejodami skambinkite 8 640 77337 arba rašykite info@calma.lt