Calma
PradžiaAntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsKiti gaminiaiKontaktai
Susisiekite su mumis
+370 640 77337
 

             

    Pirkdami bet kurią "CALMA" ortopedinę pagalvę gausite dovaną - antrą tokios pačios vertės  ar kiek mažiau kainuojančią pagalvę

 
 
AntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsLovosKiti gaminiai
Prekių krepšelis

Išrinkta prekių:

0

Kiekis:

0

Suma:

0 €

Kodėl?

 

Įsigijus naujos kartos čiužinį „CALMA“ pagaliau miegamajame įsivyravo ramybė.


Poilsis tapo ramus, be nuolatinių prabudimų naktimis, ilgo vartymosi nuo vieno šono ant kito, nes kol aš miegu, čiužinys visą darbą atlieka už mane – prisitaiko prie mano kūno formų ir aplinkos temperatūros, leidžia odai kvėpuoti.

Nuo šiol aš miegu anatomiškai taisyklingoje ir patogioje padėtyje, tad užmarštyje liko nugaros ir kaklo skausmai atsibudus ryte. Neliko įspūdžio, kad visą naktį būčiau dirbęs sunkų fizinį darbą – naujasis čiužinys „CALMA“ mano kūnui suteikia visavertį komfortą ir patogumo pojūtį. Tad nuo šiol kiekvienas mano rytas prasideda žvaliai ir pakiliai.

Pastebėjau, kad pastaruoju metu mano kaimynas nuolat būna gerai nusiteikęs ir puikios nuotaikos. Spėjau, kad greičiausiai tokiu optimizmu jis trykšta dėl sėkmingų verslo reikalų. Bet pasirodo, kad ne aš vienintelis radau sėkmės garantą – kaimynas taip pat įsigijo čiužinį „CALMA“.

Iki tol ilgai ieškojau tinkamo čiužinio, leidžiančio man gerai išsimiegoti. Išbandžiau pačius įvairiausius – pigesnius ir brangesnius, rekomenduotus pažįstamų, garsiai išreklamuotus, tačiau kaskart tekdavo nusivilti. Tad sunku net nusakyti, koks atradimo džiaugsmas apima kas rytą, pagalvojus, kokį sėkmingą pirkinį – „CALMA“ čiužinį įsigijau.

Jau norėjau savo atradimu apie „CALMĄ“ pasidalyti su draugais, kai sužinojau, kad jie jau įsigijo šį gaminį. Draugai džiaugėsi, kad miegant ant šio čiužinio nėra nemalonaus drėgmės arba pernelyg didelės šilumos pojūčio. Jis, skirtingai nei kiti čiužiniai, nereaguoja į patalpos temperatūros pokyčius ir nuolat išlaiko optimalų kietumą.

Dar kartą įsitikinau, kad kokybiškas miegas užtikrina darnius tarpusavio santykius. Kai būni žvalus ir gerai pailsėjęs, norisi dėmesiu palepinti ir mylimą žmogų, o kokybiškas „CALMA“ čiužinys tampa savotišku traukos centru. Tad galiu pasidžiaugti, kad šeimyninis mūsų gyvenimas įgavo naujų spalvų.

„CALMA“ čiužinys – puikus jūsų finansinės padėties atspindys. Nors reikia pripažinti, jog šis gaminys – tik pasiturinčių žmonių ir tam tikrą padėtyje visuomenėje užimančių žmonių kišenei. Jeigu kaina atrodo įkandama kiekvienam mirtingajam, iškart kyla abejonių, ar čiužinys iš tiesų turi visas reklamuojamas savybes. Kokybiškas čiužinys negali kainuoti pigiai.

Unikali „Visom“ medžiaga, iš kurios gaminami „CALMA“ čiužiniai ir pagalvės, prilyginama komforto revoliucijai, o čiužinys su pagalve taip prisitaiko prie kūno, jog nekyla abejonių, kad jie pagamintas pagal individualų užsakymą.

Miegant ant „CALMA“ čiužinio galima pagerinti ir savo sveikatą, nes šis čiužinys sumažina kraujotakos sutrikimus poilsio metu, nespaudžia stuburo slankstelių, sąnarių. Tad dabar jau pamiršau visas praeityje kamavusias sveikatos bėdas.

Įsigijęs „CALMA“ čiužinį galiu būti ramus, kad artimiausią dešimtmetį ir ilgiau man tikrai nereikės jo keisti nauju. Net laikui bėgant šis čiužinys neišsiguli, nepraranda savo antibakterinių savybių. „CALMA“ čiužinyje nesidaugina bakterijos, pelėsis, grybelis, dulkių erkės. Gamintojas čiužiniui suteikia net 15 metų garantiją. Tai patikima ir puiki investicija į savo sveikatą ir gerą savijautą.

Tad paskaičiavus, kiek pinigų išleisdavau anksčiau, kas kelerius metus keisdamas čiužinius, dabar galiu būti ramus. Kartą įsigijęs kokybišką čiužinį „CALMA“ ilgai džiaugsiuosi jo privalumais ir teikiama nauda.

Ar teko girdėti posakį „grožio miegas“? Tai apie čiužinį „CALMA“, nes kokybiškas poilsis stabdo organizmo senėjimą, skaistina bei gražina odą. Ir nereikia manyti, kad šie dalykai rūpi tik moterims. Šiuolaikiniams vyrams, kurie priversti konkuruoti šiandienos rinkoje, išvaizda taip pat yra svarbu.

Gerai išsimiegojus, atrodo, net palengvėja metų našta. Tad nenustebkite, jeigu aplinkiniai pradėtų jūsų teirautis, kokį jaunystės eliksyrą atradote. Tuo įsitikinau iš savo patirties. Kai įsigijome „CALMA“ čiužinį ir pagalves, aplinkiniai negalėjo atsistebėti mano žmonos pokyčiais.

Kupinas jėgų, energijos ir noro įveikti visus gyvenimo iššūkius – su tokia nuotaika prabundu kiekvieną rytą. Jaučiu, kaip būna pailsėjusi kiekviena mano kūno ląstelė ir prisipildžiusi energijos visai dienai.

Juk neveltui sakoma, kad kokybiškas miegas padeda įveikti visus sunkumus, nes tuomet žmogus labiau geba sutelkti dėmesį, nesibaido sunkumų, būna pozityviai nusiteikęs. Jam pagerėja atmintis, nelieka abejonių ar nerimo dėl ateities šiandienos neramumų ir streso kupiname gyvenime.

Kai lengvai įveikiu sunkumus, man jokie gyvenimo iššūkiai nėra baisūs. O juk būtent savo baimės įveikimas padeda siekti užsibrėžtų tikslų, kopti karjeros laiptais ir įsitvirtinti tarp aukštas pareigas užimančių žmonių.

Kartais galvojama, kad tik sunkus darbas gali užtikrinti aukštą padėtį visuomenėje. Bet reikia pripažinti, kad tik gerai pailsėjęs žmogus gali kokybiškai dirbti ir šturmuoti verslo ar kitokias aukštumas. Kas nesuvokia, koks svarbus yra kokybiškas miegas mūsų savijautai ir protinei veiklai, tas nesirinks „CALMA“ čiužinio.

Aš jau įsitikinau, kad pasitikėjimas savimi, pasitenkinimas savo gyvenimu, artimaisiais, užimama padėtimi visuomenėje – mano rankose. Kaip šito pasiekti? Aš jau radau atsakymą – įsigijau čiužinį „CALMA“. Būtent šis čiužinys užtikrina gerą miegą, puikią savijautą ir sveikatą.