Calma
PradžiaAntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsKiti gaminiaiKontaktai
Susisiekite su mumis
+370 640 77337
 

             

    Pirkdami bet kurią "CALMA" ortopedinę pagalvę gausite dovaną - antrą tokios pačios vertės  ar kiek mažiau kainuojančią pagalvę

 
 
AntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsLovosKiti gaminiai
Prekių krepšelis

Išrinkta prekių:

0

Kiekis:

0

Suma:

0 €

Kai niekas nemato...

 

Kad ir ką darytų avalynės gamintojai – siūlytų mokasinus iš plonytės odos, minkštutės besvorės gumos klumpes arba šlepetes iš menkučių dirželių, – vasarą medicininis pleistras sėkmingai konkuruoja su ledais ir gaiviaisiais gėrimais populiariausių pirkinių sąraše.

 

Yra pirkti spalvoto, tampriojo, vandeniui atsparaus ir t. t. Yra ir įvairių pagalvėlių į aukštakulnius; pleistrų, sumodeliuotų konkrečioms pėdos dalims ir dar daug visokių variantų. Viskas skirta tam, kad nepatogių naujų batų nugraužtos jūsų pėdos, kulnai, mažieji piršteliai būtų patikimai apsaugoti, tikintis priprasti prie naujojo pirkinio.

 

Po kiek laiko batai prisitaiko prie šeimininko pėdos, o šioji – prie jų. Batai gali tapti žiauriai patogiais ir tarnauti jums keletą sezonų. O gali būti, kad juos turėsite visai atidėti – dėl individualaus nesuderinamumo. Itin sėkmingais atvejais pleistro laikotarpis išvis praleidžiamas – darna ir santarvė vainikuoja pėdų bei avalynės sąjungą netrukus po jų pažinties.

 

Kai kuriais atvejais tikėtis dangiško patogumo nereikia pagal nutylėjimą. Įspūdingi aukštakulniai vargu ar taps pačia patogiausia damos avėta batų pora – tai ne šlepetės. Ir vis dėlto vienas iš klausimų, su kuriuo šių dienų pelenės dažnai kreipiasi į visagalį „Google“, yra naivus pasiteiravimas, ar „Sekso ir miesto“ pašlovinti Mahnolo Blahnik bateliai yra tokie pat patogūs, kaip ir gražūs?..

 

Niekas negali atsakyti būtent jums. Reikia pasimatuoti, įsigyti ir išbūti su jais per vakarėlį. Ar verta rizikuoti? Vadovaujantis mintimi, jog tai maloni dovana sau, įspūdingas garderobo akcentas, žinoma, taip. Tai prestižo, sėkmės ženklas ir galimybė dailiai žingsniuoti gaudant aplinkinių žvilgsnius. Kad ir pasikišus specialiąją pagalvėle ir saugiai apsiklijavus visus savo kojytės aštresnius kampus. Tegul šito niekas nemato. Tegul mato tik grožį.

 

Niekas nemato ir jūsų miegamojo, tiksliau – jūsų čiužinio. Galbūt todėl kur kas mieliau įsigyjame porą prabangių – rėksmingų arba, atvirkščiai, itin elegantiškų – batų. Tuo metu geras čiužinys yra panašaus kainų lygio (pavyzdžiui, www.calma.lt asortimentas), bet pratinantis prie jo nereikia pleistro – patogumas patiriamas daug greičiau ir trunka kur kas ilgiau, o teigiama įtaka stuburo būklei ir bendrai jūsų savijautai – neįkainojama.

 

Kai kurios sparnuotos frazės savus batus įžvalgiai sugretina su gyvenimiška patirtimi, likimu ir kitais platesnio lauko dalykais. Anglakalbių posakis „walk a mile in my shoes“, arba „nueik mylią su mano batais“, lietuviško pasiūlymo pabūti svetimame kailyje analogas, yra kildinamas iš Šiaurės Amerikos čiabuvių pasakymo. Sena išmintis! „Kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi“ taip pat turi daugiau nei vieną reikšmę, argi ne taip? Tačiau ir čia pradėti reikėtų nuo tiesioginės – patogaus ir sveiko miego įpročių. Saldžių jums sapnų ir ramaus poilsio – ne tik vasarą.