Calma
PradžiaAntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsKiti gaminiaiKontaktai
Susisiekite su mumis
+370 640 77337
 

             

    Pirkdami bet kurią "CALMA" ortopedinę pagalvę gausite dovaną - antrą tokios pačios vertės  ar kiek mažiau kainuojančią pagalvę

 
 
AntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsLovosKiti gaminiai
Prekių krepšelis

Išrinkta prekių:

0

Kiekis:

0

Suma:

0 €

Patarimai, kaip gerai išsimiegoti

 

Mūsų atlikti miego tyrimai rodo, kad nemigos ir  neramaus miego priežastimi dažnai  būna neteisingai parinkta ar prastos kokybės patalynė.  Mūsų “miegalių” nakčiai užsimaunamos  kojinės parodė, kad, pavyzdžiui, šaltos pėdos, ypač, kai tai susiję su lėtesne kraujo apytaka,  –  tai viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, dėl ko žmogui sunku užmigti.  Mes parengėmė patarimų apie miegą sąrašą, kad padėtume jums išvengti nemigos ir miegojimo problemų:

Šaltos pėdos
Bendrai, pėdų temperatūra būna žemesnė, nei kūno, bet jai nukritus vos per pusę laipsnio, jau gali atsirasti nemalonūs pojūčiai – dėl to galite jausti, kad jums šalta. Tada jau tikrai nepavyks gerai išsimiegoti. Štai kodėl prieš eidami miegoti turite pagerinti kraujo apytaką pėdose. Šiuo atveju turėtų padėti išbandyta naminė priemonė: pakaitinės karšto-šalto vandens vonelės kojoms – miegodami tikrai pajausite skirtumą, ir galėsite mėgautis saldžiu, žvalumą suteikiančiu miegu.

Šalčio pojūtis
Visi, kas šąla po savo antklodėmis, turi didesnį šilumos poreikį, nei antklodė gali suteikti. Pirkdami sau patalynę, atkreipkite dėmesį į “šilumos laidumo balus”. Ši sistema leidžia klientams pasirinkti patalynės šiluminį laidumą: nuo vasariškai lengvos  (1 balas) iki ypač šiltos (5 balai). Naudojantis ja, "šiltakraujams" žmonėms nebereikia prakaituoti po savo antklode, o  greitai sušąlantys arba turintys lėtesnę kraujo apytaką žmonės,  taip pat gali rasti sau idealiai tinkančią antklodę.

Prakaitavimas
Čia galioja priešinga taisyklė – jūsų antklodė jums asmeniškai per šilta. Rekomenduojame rinktis antklodę, kuri mažiau sulaiko šilumą.

 

Priežiūros patarimai

 

Valymas
Dirbtinio pluošto ir pūkų gaminius galima skalbti šiltame vandenyje, įjungus švelnaus skalbimo režimą ir sumažinus skalbyklės būgno apsisukimų skaičių. Natūralaus plauko (vilnos) antklodžių skalbti negalima. Šiuo atveju rekomenduojame sausą valymą pagal "P" ženklą, kuris reiškia švelnų valymo režimą. Tikslią priežiūros informaciją apie skalbimo temperatūrą ir skalbimo mašinos būgno dydį galite rasti ant kiekvieno gaminio esančioje tekstilinėje  etiketėje. Prašom atkreipti dėmesį į faktą, kad antklodėms niekada negalima  naudoti skalbinius minkštinančių priemonių /kondicionierių!
 
Gaminio naudojimo laikotarpis
Pūkinius patalus reikėtų keisti ne rečiau, kaip kas aštuoneri metai  – net jeigu jie reguliariai vėdinami ir tinkamai prižiūrimi.
Antklodes su dirbtinio pluošto užpildu reikėtų keisti maždaug kas  6-8 metai.
Grynos naujos avies vilnos antklodžių natūralios funkcinės savybės susilpnėja maždaug po 6-8 metų. Praėjus šiam laikotarpiui, tokio tipo antklodę reikėtų pakeisti, net jeigu iš išorės ji vis dar atrodo gerai.

Tinkama priežiūra prailgina gaminio naudojimo laiką ir suteikia optimalų komfortą miegant
Kuo rūpestingiau prižiūrėsite savo patalynę, tuo labiau galėsite mėgautis jos teikiamais patogumais ir užtikrinti geresnę lovos higieną. Gerai išvėdintos ir rūpestingai supurtytos antklodės –  puikus sveiko ir žvalumą suteikiančio miego pagrindas. Jei prižiūrėsite savo patalynę, ji ilgiau tarnaus ir geriau atitiks jūsų miego poreikius.  

Patarimai:
Rekomenduojame laikytis šių gaminio priežiūros taisyklių, kad jūsų antklodė kuo ilgiau išliktų funkcionali ir tinkamos formos:

  • Kiekvieną rytą būtina gerai išvėdinti patalynę, kad iš jos išgaruotų per naktį sugerta drėgmė.
  • Kasdien gerai vėdinkite kambarį.
  • Kasdien lengvai iškedenkite patalynę. Pasitaiko antklodžių, kurių užpildas sukrenta į vieną šoną. Todėl retkarčiais perbraukite antklodę ranka, kad tolygiai pasiskirstytų pūkai ir plunksnos.
  • Reguliariai vėdinkite antklodę gryname (sausame) ore. Tačiau saugokite ją nuo tiesioginių saulės spindulių.
  • Antklodės nesiurbkite dulkių siurbliu, nedaužykite kilimų mušikliu.
  • Keiskite savo patalynę kartą per savaitę. Keisdami patalynę, apsukite antklodę (sukeiskite kojūgalio ir galvūgalio puses).