Calma
PradžiaAntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsKiti gaminiaiKontaktai
Susisiekite su mumis
+370 640 77337
 

             

    Pirkdami bet kurią "CALMA" ortopedinę pagalvę gausite dovaną - antrą tokios pačios vertės  ar kiek mažiau kainuojančią pagalvę

 
 
AntčiužiniaiPagalvėsAntklodėsLovosKiti gaminiai
Prekių krepšelis

Išrinkta prekių:

0

Kiekis:

0

Suma:

0 €

Svajok atsargiai, nes svajonės pildosi!

 

Laikas nėra visagalis. Kad ir kaip gražiai apie tai rašytų poetai ar dainuotų maestro Virgilijus Noreika. Laikas neįveikia svajonių. Jis nespėja paskui jas.

Jei  laikui ir pavyksta kurią nors svajonę sunaikinti, vietoj jos būtinai turi atsirasti kita. Svajonės keičia pasaulį ir kiekvieną iš mūsų. Blogai, kai jos neišsipildo. Dar liūdniau, kai svajonių net nėra, nes tai reikštų, kad jūsų laikas baigiasi.  Tačiau skaudžiausia, kai troškimai ir jų realizacija sveikatą gadina.

Sielą graužiantis nuobodulys kankina tuos, kurie neturi svajonių. Stresas – tuos, kurie nežino, ko nori. Štai tada ir prasideda karnavalas: puolame ieškoti blizgučių, prabangių automobilių, raudonpadžių batų, krokodilienos rankinių, ananasinių langinių ar paršelinių šunėkų. Kaip sakytų vienas filosofas, stengiamės pratęsti save.

Bet jei nėra svajonės, visa tai lieka tik narciziniu siekiu, kad mus būtinai pamatytų,  įvertintų ir iš nuostabos aikčiotų. O kas toliau? Automobilyje juk negyvensime, nekepsime ten rytinės kiaušinienės, nepriminėsime bičiulių, nedainuosime po dušu ir nemiegosime. Prabangūs batai ir rankinės nepadės įgyti daugiau žinių, gerai pailsėti, išgydyti slogą ir jaustis labiau gerbiamu ar mylimu.

Kaip atskirti, ar svajonė yra gerovės, džiaugsmo, patogumo siekis ar tik tuštybės apraiška? Prisigalvoti galima visko, tačiau ar viską reikia realizuoti? Jei svajonė nieko iš esmės gyvenime nepakeis, tegul ji ir lieka kaip eilėraštis, pasaka ar anekdotas. Net jei pas ką nors sode auga medis, nokinantis eurų banknotus, arba sklype vis atkasamas neišsenkantis lobis, neverta švaistyti  pinigų tik siekiant iš kitų išsiskirti. Stebinkime kitus savo puikia nuotaika, sveikų akių ir dantų spindesiu, trykštančia pozityvia energija, malonia elgsena.  Apsidairykite – kiek aplink daug nelaimingų, liūdnų, nepatenkintų veidų, kurių nešiotojai, turbūt, prastai miega, kankinasi ir neturi atsakymo, apie ką svajoti ir ko trokšti. Galbūt jiems neteko internete užklysti į portalą www.calma.lt. Nuotaika ten apsilankius pagerėtų.

Didelė laimė turėti svajonių. Bėda – jų neturėti. Kančia – tarp jų pasiklysti.Kvailystė išpildyti tas, kurios skirtos ne savo gerovei, puikiai savijautai ir malonumams, o  dekoracijoms neva reikšmingam ir pavydą keliančiam gyvenimo spektakliui kurti.